קביעת שיחת ייעוץ חינם

עורך דין מקרקעין: סוגי מקרקעין

המשרד של עו"ד אלברק הוא משרד עו"ד מקרקעין המתמחה בכל הקשור לדיני מקרקעין, שמאות, היטלי השבחה, הפקעת קרקעות ושאר הנושאים בתחום. צוות עורכי הדין המנוסים שלנו כאן כדי לספק לך הכוונה משפטית מקיפה וליווי בהיבטים שונים של דיני מקרקעין. בין אם אתם מחפשים לקנות, למכור, לשכור או לפתח נכס בישראל, הצוות שלנו כאן כדי בכל שלב של התהליך.
בין תחומי דיני המקרקעין שבהם המשרד שלנו מתמחה:

נדל"ן חקלאי

חקלאות ונחלאות הם ענפים מכריעים בכלכלה הישראלית. ישנם לא מעט חוקים ותקנות שונים המסדירים קרקע חקלאית בישראל ואת אופן ההתנהלות, הרכישה והמכירה של קרקעות שכאלה.
בין הדרישות השונות קיימות תקנות כמו שימוש בקרקע, תקנות מים והשקיה, תקנות איכות הסביבה ומיסים הסובבים את האדמות. עורך דין מקרקעין הוא אדם מוסמך בעל הבנה עמוקה בתחום, שיכול לעזור לכם בין התקנות והדרישות ולספק תמיכה משפטית בכל הנושאים של רכישת קרקע, מנהל מקרקעי, דיני מקרקעין, שמאות אדמות, דיני נכסים,, סכסוכי שכנים והסכמי חכירה.

עורך דין קרקעות חקלאיות

בכל הקשור לנדל"ן חקלאי, עורך דין קרקעות חקלאיות יכול לספק לך הכוונה מקצועית יקרה מפז בנושאים של פעילות חקלאית, בעלות על קרקע חקלאית ועסקים חקלאיים. יחד עם ייעוץ משפטי בנושאים כמו שימוש בקרקע חקלאית, זכויות מים, תקנות סביבתיות, חוקי עבודה וכמובן סבסוד ממשלתי. עורך דין קרקעות חקלאיות יכול לסייע ללקוחות בכל הקשור לתחום הרגולטורי המורכב השולט במגזר החקלאי בישראל, תוך הקפדה על כך שתעמדו בכל החוקים והתקנות שעלולים לצוץ ולהפתיע. המטרה היחידה? להגן על האינטרסים שלך ולהשיג את המטרות העסקיות במגזר החקלאי.

שמאות מקרקעין

שמאות קרקעות ממלאת תפקיד חשוב ביותר בעסקאות נכסים, שטחים, חקלאות (נחלה) ונדל"ן. יוסף אלברק, עורך דין לענייני קרקעות בעל הסמכה לשמאות מקרקעין, מגיע עם כל הכלים לוודא שהנכס שלכם מוערך נכון. על מנת להבטיח שתהליך ההערכה יהיה הוגן, נכון ומדויק למשעי, משרד עו"ד מקרקעין שלנו מחזיק בצוות של עורכי דין מומחים בדיני מקרקעין.
בין יתר התחומים שלנו, אנחנו עוסקים גם בהפיכת קרקע מנהל לפרטית, חישוב היטל השבחה, הפשרת קרקעות, קרקע חקלאית, הוצאה לפועל וסכסוכי שכנים.

 

עורך דין מקרקעין נתניה

משרדו של עו"ד יוסף אלברק יושב בנתניה. לאחר עשורים רבים של מחייה והתעסקות משפטית באזורי השרון, המרכז וגוש דן (נתניה, עמק חפר, כפר סבא, רמת גן, חדרה, פתח תקווה ועוד…) אין משרד עורכי דין שמתמחה באזור יותר מאיתנו. אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין בנתניה, עורך דין מקרקעין בכפר סבא או עורך דין שמתמחה ומכיר את אזור הנכס שלכם במרכז הארץ – אנחנו כאן!

 

תביעות מקרקעין

סכסוכי מקרקעין וסכסוכי שכנים, לצערנו, הם נושא מאוד מוכר שקיים אצלנו בישראל. זה יכול לנוע לנוע מסכסוכי גבולות ונחלאות, דרך סכסוכי שכנים ועד סיבוכים של בעלות ושימוש בנכס. על מנת לפתור סכסוכי מקרקעין האופן אידיאלי, יש לבצע משא ומתן או ליטיגציה באופן מקצועי ומכבד. על מנת שתבואו על שכרכם בצורה הטובה ביותר, מומלץ להתאבזר בעורך דין מקרקעין סכסוכי שכנים ותיק ומקצועי.
בדיוק בשביל זה המשרד שלנו מאובזר בעורכי דין מומחים לדיני מקרקעין אלו. אנו נעבוד איתך בצמוד על מנת להביא את התוצאה הטובה ביותר מהסכסוך, בלי כאב ראש!

נחלה

התעסקות עם נחלה חקלאית או נדל"ן בשטחים יכולה להיות מורכבת ומאתגרת. בטריטוריה לא מוכרת שכזו, ישנן סוגיות משפטיות שונות המתעוררות כאשר מתחילים בתהליכי רכישה/מכירה. תקנות כמו אופן השימוש בקרקע, סכסוכי בעלות על נכסים ודיני מקרקעין ומיסים. עו"ד מיסוי מקרקעין לצידך נותן לך את הקרקע היציבה ומטפל בשבילך בעסקאות מקרקעין מורכבות, כדי להגיע לעסקה הטובה ביותר. עורך דין נחלה מספק לך הכוונה משפטית ונותן לך גב יציב מול הרשויות ומול גורמים אחרים.

נדל"ן לבנייה

פרויקטים של נדל"ן ובנייה כרוכים בשיקולים משפטיים שונים כמו חוקי בנייה, חוקי ייעוד, חוזי בנייה ועוד. עורכי הדין שלנו בתחום המקרקעין ינווטו אותך במהרה ובמקצועיות דרך כל החוקים והתקנות המבלבלות על מנת להבטיח שהנכס שלך עומד בכל הדרישות מבחינה חוקית. יחד עם זאת, הכוונה, ייעוץ ותמיכה משפטית בכל הנוגע למימון פרויקטים וסכסוכי חוזים קונה לך ראש שקט וגב יציב. כל זאת על מנת שהפרויקט שלך יהיה רווחי ומשתלם!

עו"ד מיסוי מקרקעין

מיסים. אף אחד מאיתנו לא אוהב אותם, ובטח שלא נהנה מהם. עסקאות נדל"ן, קרקע חקלאית, רכישה/מכירה, בנייה, נחלאות וכל תזוזה שתרצו לעשות בישראל – כרוכה במיסים. מס רכישה, מס רווח, מס הון ועוד ועוד ועוד…
למזלך, משרד עו"ד מקרקעין של יוסף אלברק הוא המקום בו מנצחים את המיסים. עורכי הדין שלנו יעזרו לך למזער את חבות המס שלך תוך עמידה בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים. גם חוקי – וגם לטובתך.

באילו עוד תחומים המשרד שלנו עוסק?

כמו שניתן לראות, ההתעסקות שלנו בתחומי המקרקעין, הנדל"ן והמגזר החקלאי נפרשים רחב ולמרחק. מהתעסקות עם שמאות ומסכים, דרך בנייה ותכנון ועד ביצוע עסקאות ומתירת סכסוכים – אנחנו כאן בשבילך.
כדי להעניק לך תמיכה משפטית מקיפה בכל היבטי דיני המקרקעין בישראל. יש לנו את המומחיות והניסיון של עשרות שנים כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך, בין אם אתה קונה, מוכר, מחכיר או מפתח נכס.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

מאמרים נוספים

צרו קשר

שנדבר על זה?

השאירו פרטים ואעזור לכם ככל הניתן!

מעבר לוואצאפ
היי,
אני עו"ד יוסף אלברק, אשמח לעמוד לשירותכם, לייצג אתכם ולייעץ לכם ככל שאוכל.