קביעת שיחת ייעוץ חינם

על אודות

משרד עורכי דין

יוסף אלברק

משרד עו"ד אלברק יוסף נוסד בשנת 1986 כמשרד המכוון לתת מענה אישי ללקוחותיו.

המשרד מעניק שרות אישי, צמוד , ללקוח עד לפתרון המבוקש!

עו"ד אלברק מייסד המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, מוסמך לעריכת דין מאז שנת 1984 ונוטריון מזה שנים רבות. שמאי מקרקעין מוסמך מאז שנת 2014. בנוסף, הינו מיופה כוחו של היועץ המשפטי לממשלה. מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין ומטעם הנהלת בתי המשפט ומשמש כמגשר מזה שנים רבות, בורר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין ושמאי מקרקעין.

"אצלנו, אין דבר כזה תיק אבוד..."

במשרד של עו"ד יוסף אלברק יש לנו עקרון אחד ובולט שמוביל את כל מה שאנחנו עושים – אף תיק לא "נאבד" אצלנו. הכוונה היא שאנחנו לא מוותרים, לא מרפים, לא מורידים את הרגל מהגז – עד שהתיק שלכם סגור הרמטית בצורה הטובה ביותר בשבילכם.

תיקים סגורים הרמטית
% 0
תיקים שטופלו
0 +
שנות ניסיון
0
לקוחות מנצחים
0 +
התמחויות ושירותים

אגודות שיתופיות

המשרד מתמחה בתחומי האגודות השיתופיות; תחום המצריך התמחות רבה ועבודה מול גורמים שונים כמו המתיישב עצמו, המושב, מוסדות המושב, החברה הבונה, רשות מקרקעי ישראל, הסוכנות היהודית ,רשם האגודות השיתופיות ועוד...

התמחויות מיוחדות

המשרד מתמחה בייצוג מגזרים מיוחדים:
שירותים מקיפים למגזר החקלאי - בכל נושא העברת הזכויות במשק המושבי, במשק הקיבוצי, סוגיות של מכסות יצור, מים, קרקע ועוד...
המשרד מיצג חקלאים ואחרים בכל תחומי הטבת נזקי חקלאות.

דיני נזיקין

אנו מייצגים תובעים ונתבעים במגוון תביעות נזקי גוף: תאונות דרכים, תאונות עבודה וערעורים לביטוח לאומי.
אנו מתמחים בניהול תביעות מול חברות הביטוח, כולל תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי בנושאים של תביעות זכויות בעקבות תאונות או מחלות מקצועיות.

מיסוי מקרקעין

בעל התמקצעות בדיני מיסוי מקרקעין.
המשרד נותן פתרון לבעיות מורכבות של מס שבח, מס רכישה לרבות עריכת סימולציות של שומות מס ותכנוני מס המותרים עפ"י החוק, הכנת השגות מס רכוש, הכנת השגות ועררים בענייני ארנונה, שמאות מקרקעין...

דיני עבודה

המשרד מייצג מעבידים/עובדים בסכסוכי עבודה מורכבים ביותר, בהתייחסות שונה ובגישה מיוחדת בהתאם לדרוש ולראוי על פי בתי הדין לעבודה.
המשרד פיתח מומחיות רבת שנים בכל תחומי דיני העבודה, דיני הביטוח הלאומי, תאונות עבודה וכל כיוצא בזה.

בתי משפט

ניהול והופעה במשפטים אזרחיים: דיני עבודה, דיני חוזים, דיני נזיקין, הופעה בפני כלל הערכאות (בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי, בתי הדין לעבודה, בית המשפט המנהלי וכו'...) וכלה בבית המשפט העליון בערעורים אזרחיים ובשבתו כבית משפט הגבוהה לצדק.

עורך דין - יוסף אלברק

שלום רב,
שמי יוסף אלברק.

כבר מעל 40 שנים שאני עוסק בתחום עריכת הדין ובתחומים משלימים באפיקי המשפט והדין.
אני הבעלים הגאה של משרד בוטיק  לעריכת דין, בלב העיר נתניה ועם 3 מוקדים עיקריים: נתניה, עפולה וקריית שמונה.

משרדינו מעניק שירות עם ניסיון עשיר בתחומים שונים כגון: משפט אזרחי, ליטיגציה, דיני נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי, דיני מקרקעין, חוזים, צוואות וירושות ועוד. השירות שלנו הוא אישי, מקצועי ובעל העדפה ראשונה – קודם כל לך.
אנחנו מציעים שירותי דין מקצועיים בשלל התחומים, באופן פיזי או מרחוק, ובשפות עברית, אנגלית, צרפתית וספרדית.

"אצלנו – אין דבר כזה תיק אבוד…"

המשפט הזה, שאני בחרתי כדי לייצג את המשרד שלנו, הוא לב ליבו של הצוות המקצועי שלנו.
הסיבה לכך שאין אצלנו תיקים אבודים, כאלה "שנשכחו", שלא טופלו כראוי, שלא קיבלו את המענה המיטבי – היא מכיוון שאנחנו פה בשבילכם. אז אם התיק שלכם הגיע לידיים שלנו – תהיו בטוחים שהוא יטופל בצורה הטובה ביותר ואם התוצאות האידיאליות בשבילכם.

לאור שנות העבודה הרבות שלי ושל המשרד בכל תחומי הדין והמשפט, צברנו ניסיון רב ביותר בתחומים רבים, בנושאי משפט שונים, בתיקים מיוחדים ובלקוחות מגוונים ומעניינים.

אנחנו משתמשים בידע, בניסיון ובקשרים הרבים שיצרנו לאורך השנים על מנת לספק את השירות הטוב והמקצועי ביותר שניתן בתחום המשפט.

בין שנות ניסיוננו, המשרד ייצג וייעץ למספר מועצות מקומית, מייצג את חברת עמידר, אגודות שיתופיות, ועדים מקומיים, חברות רבות, גופים פיננסיים, חברות בניה, עמותות שונות, שותפויות חברות כלכליות וגופים פרטיים.

שנדבר על זה?

השאירו פרטים ואעזור לכם ככל הניתן!

מעבר לוואצאפ
היי,
אני עו"ד יוסף אלברק, אשמח לעמוד לשירותכם, לייצג אתכם ולייעץ לכם ככל שאוכל.